Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 1 od 48

1 - 20 od ukupno 944 oglasa - Prodaja

top
9
550 000 € 3667 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

150 m2

kat
top
10
980 000 € 3920 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat

250 m2

kat
top
6
395 000 € 6475 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

61 m2

kat
top
8
550 000 € 3642 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica

151 m2

kat
top
15
2 400 000 € 5455 €/m²
ažuriran
Dubrovnik, Dubrava

440 m2

kat
9
275 000 € 2477 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

111 m2

kat
14
310 000 € 1722 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

180 m2

kat
10
75 000 € 4412 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Dramalj

17 m2

kat
11
540 000 € 6000 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

90 m2

2. kat
10
715 000 € 7944 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

90 m2

2. kat
17
399 000 € 2217 €/m²
ažuriran
Rijeka, Zamet

180 m2

kat
1
455 000 € 303 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Mošćenička Draga

1500 m2

kat
6
565 000 € 3054 €/m²
ažuriran
Barban, Barban

185 m2

kat
6
545 000 € 3303 €/m²
ažuriran
Barban, Barban

165 m2

kat
4
520 000 € 4906 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Polje

106 m2

2. kat
5
420 000 € 812 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

517 m2

kat
17
800 000 € 2963 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar

270 m2

kat
4
1 700 000 € 6137 €/m²
ažuriran
Krk, Milohnići

277 m2

kat
16
595 000 € 4343 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Barat

137 m2

kat
3
30 000 € 3 €/m²
ažuriran
Pazin, Butoniga

11130 m2

kat
Stranica 1 od 48
Tip ponude Prodaja agencije Kaiser immobilien na imovina.netupisivanje
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup